Coop Pank logo
Laenud

Coop Pank ĂĽlevaade

Coop Pank väljastab inimestele väikelaene Coop’i kauplustes ja internetis. Laenusummad €300 kuni €15000. Laenuperiood 6 kuud kuni 6 aastat. Intress alates 12.9% aastas.

Nõuded pangalaenu taotlejale:
• Vanus alates: 21 eluaastat
• Minimaalne sissetulek: 280 eurot
• Alaline elukoht: Eesti Vabariik
• Maksekäitumine: eeskujulik
Coop väikelaenu eelised:
âś” Laen on ilma tagatiseta
✔ Vastus taotlusele mõne minutiga
✔ Tasuta ennetähtaegne tagastamine
âś” Raha kasutamine piiranguteta


Miks hakata Coop Panga kliendiks?
 

Ettevõttest

 

Coop pank on 2017. aasta sĂĽgisel turule tulnud kodumaine pank, mis kuulub kohalikele tarbijate ĂĽhistutele.

Panga missioon on igapäevaste pangandusteenuste arendamine, hoidmine ja pakkumine eelkõige maapiirkondades ja väiksemates linnades, et kõigil oleks ligipääs pangale nende kodu lähedal.

Eraklientidele ja väikeettevõttetele on igapäevane pangandus ja finantseerimine kättesaadaval rohkem kui 20 kontoris- ja pangapunktis ning suures Coopi kaupluste võrgustikus üle Eestimaa.

Coop Pank

 

Coop Pank laenud & pakkumised

 

Coop Pank laen annab eluks rohkem võimalusi, et saaksid sagedamini teha asju, mida Sa tahad. Coop Panga laene võid kasutada mistahes väiksemate soovide või suuremate unistuste elluviimiseks. Kohe esitatud laenutaotlusele saad vastuse sekundite jooksul.

Coop väikelaen

Coop Panga tagatiseta väikelaen on paindlik rahalahendus erinevate isiklike eesmärkide saavutamiseks. Internetis esitatud taotlusele saad vastuse sekundite jooksul ning raha võid kätte saada juba samal tööpäeval. Laenusumma kuni 15 000 €. Intress laenujäägilt alates 12.9%. Tagasimakse periood 6 – 72 kuud. Esita taotlus.

Coop autolaen

Mõtled uue auto, mootorratta või muu mootorsõiduki ostule? Taotle Coop Pangast autolaen ja kasuta võimalust osta auto järelmaksuga ning ilma sissemakseta. Saad kohe sõiduki omanikuks. Kaskokindlustus pole kohustuslik. Vaata pakkumist.

Coop autoliising

Coop liisingu abil saab uue või kasutatud auto liisida 0% sissemaksega. Autoliising sobib Sulle, kui soovid osta sõiduauto, kaubiku või väikebussi ja tasuda selle eest osade kaupa mõistliku aja jooksul.

Makseperioodi pikkus on kuni 6 aastat. Sõiduki hinna ülempiir 25000 € (koos käibemaksuga). Kuni 10000 € maksvale sõidukile on kaskokindlustus vabatahtlik. Sõiduk ei tohi makseperioodi lõpuks olla vanem kui 16 aastat. Lepingutasu al. 180 €.

Coop remondilaen

Coop Panga remondilaen aitab katta kõik kodu värskendamisega seotud kulutused. Olgu selleks materjalid, mööbel- ja sisustus või ehitusfirmale makstavad arved, remondilaenu abil saad igal juhul kodu kiiresti korda teha. Vaata pakkumise tingimusi.

Coop reisilaen

Reisilaen on mõeldud inimesele, kes unistab kuhugi kaugemale puhkusele minekust, kuid kelle rahakott selle eest praegu tasuda ei võimalda. Appi tuleb Coop Pank. Coopi reisilaen on kiire ja lihtne väikelaen reisiteenuste eest tasumiseks, kui tunned, et peaksid end igapäevarutiinist lahti murdma. Kehtivad üldised väikelaenu tingimused.

Coop Panga krediitkaart

Coop Pank pakub paindliku tagasimakse võimalusega krediitkaarti, kus määrad ise, missuguse summa ulatuses ja millal soovid kasutatud krediidilimiidi ära tasuda. Kaardil on viipemakse võimalus. Sularaha saab Coopi krediitkaardiga võtta kuni 50% krediidilimiidist. Maksimaalne krediidilimiit on kuni taotleja nelja kuu netosissetulek. Krediidilimiidi ülempiir on 5000 eurot.

Coop järelmaks

Coop Panga järelmaksu abil võid soetada uut tehnikat, majapidamisseadmeid, mööblit ja kõike muud vajalikku. Vali kauplusest vajalik kaup ja täida järelmaksu taotlus kohapeal. Pärast positiivset vastust taotlusele ja lepingu allkirjastamist võid kaubaga kohe minema jalutada.

Järelmaksuga kauba eest tasumisel on ostusumma ülempiir kuni 2000 €. Coopi järelmaksul on igati mõistlik intressimäär (11.9% ostusummalt). Tagasimakse perioodiks saab valida 6 kuud kuni 4 aastat.

Coop laen kinnisvara tagatisel

Coopi kinnisvara tagatisega laen on vabalt kasutamiseks mõeldud laen, mille laenusummad on teiste eraisiku laenudega võrreldes märkimisväärselt suured (7500 € kuni 100 000 €). Tagatisvara vastu laenamine võimaldab saada ka äärmiselt soodsa intressi (6 kuu EURIBOR + 4.5%). Laenuperioodi pikkus on 1 kuni 20 aastat.

Coop kodulaen

Coop Panga kodulaen on inimestele, kes soovivad rajada oma unistuste kodu. Laen sobib kodumaja ehituse finantseerimiseks, korteri soetamiseks või praeguse elupinna renoveerimiseks. Laenusumma 7500 kuni 200 000 eurot, intressimäär al. 6 kuu EUROBOR + 3.1% laenujäägilt, tagasimakse periood 1 kuni 30 aastat.

Coop Pank

 

Coop Pank eelised

 

Coop laen on taskukohane

Võrreldes teiste meie leheküljel välja toodud laenupakkumistega on Coop Panga laenud üpriski soodsad. Valides Coopi, võite kindel olla, et Teile väljastatud laen on antud konkurentsivõimelistel tingimustel ja eeskujuliku käitumisega pangast. Laenulepingu tingimused on selgesti arusaadavad ja üheselt mõistetavad. Loe lähemalt.

Maksepuhkus Coop Pangast

Kui sul on Coopist võetud mõni laen, kuid vajad aega, et laenumaksetest natukene hinge tõmmata, pakub Coop Pank laenule maksepuhkuse taotlemise võimalust. Puhkuse eesmärk on langetada ajutiselt isiku maksekoormust.

Maksepuhkusel olles tuleb antud perioodi eest tasuda ainult intressimakseid. Maksepuhkuse saamiseks informeeri kliendituge aadressil klienditugi@cooppank.ee. Teenus on tasuline, kehtib üldine hinnakiri (20-35€). Maksepuhkust saab taotleda 3 kuni 6 kuuks.

Coopist sularaha väljavõtmine

Coop’il on suurim sularahavõrgustik Eestis. Igapäevased pangateenused on toodud inimestele lähemale, et kõigil oleks Eestis hea elada. Soovitakse pakkuda pangandusteenuseid lihtsalt ja mugavalt.

Esimesena Eestis pakub Coop sularaha kõigist Coopi kaupluste kassadest. Raha väljavõtmine pole keerulisem kui ostetud kauba eest tasumine. Kauba asemel saate kassast lihtsalt sularaha.

Analoogne lahendus on populaarne ja laialt levinud Inglismaal, kus koos ostuga pakutakse võimalust kassast sularaha saada (kaardimakse vastu). Hea meel on tõdeda, et Coop Pank käib ajaga kaasas, eriti ajal, kus sularahaautomaatide arv järk-järgult langeb.

Coop Pank

 

Coopi kliendikaardid, pangakaart ja boonuspunktid

 

Coop’il on 3 erinevat kaarti, mis hõlmavad endas soodustusi ning kauba eest tasumise võimalusi. Järgnevalt tutvustame Säästukaardi, Säästukaart Plussi ja Coop pangakaardi funktsioone ning erinevusi ja räägime põgusalt ka Coopi kliendiprogrammi boonuspunktidest.

Coop Säästukaart

Säästukaart on kõige tavalisem püsikliendikaart, millega saad osa sooduststest ja teenid kliendiprogrammi boonuspunkte. Tavaline Säästukaart sobib kliendile, kes külastab Coopi pigem aeg-ajalt, kuid ei taha ilma jääda Coopi eripakkumistest. Erinevalt Säästukaart Plussist, ei saa tavalise Säästukaardiga poes tasuda.

Coop Säästukaart Pluss

Säästukaart Pluss on kõrgema taseme kaart, mis pakub samuti soodustusi ja teisi kliendiprogrammi funktsioone, kuid kaardiga on võimalik ka makseid sooritada. Teisisõnu, tegemist on kombinatsiooniga Säästukaardist ja pangakaardist. See kaart on mõeldud inimesele, kes on valinud Coopi oma kodupoeks. Säästukaart Plussi omanikud teenivad 10% rohkem boonuspunkte kui tavalise Säästukaardi kasutajad.

Coop Panga pangakaart

Coopi deebetkaart on tavaline pangakaart, mis võimaldab kasutada Coop Säästukaardi- ja kliendiprogrammi funktsioone boonusena tasuta lisaks. Kaardiga saab tasuda ostude eest internetis ning teha ka viipemakseid. Taotle Coop deebetkaart internetis, pangakontoris kohapeal või oma kohalikust Coopi kaupluse pangapunktist.

Coop boonuspunktid

Coopi kauplustes kulutatud summadelt teenib püsiklient iga kulutatud euro kohta teatud summas boonuspunkte. Mida rohkem klient kulutab, seda rohkem ta teenib. Süsteemi kõige esimesel astmel saab iga kulutatud euro pealt 5 punkti. Viimasel tasemel aga lausa 20 punkti. Boonuspunktid arvestatakse ümber rahaks vääringuga 1000 punkti = 1 €. Teenitud punkte saab kasutada Coopi kauplustes ostude eest maksmisel.

Coop kinkekaart

Coopi kinkekaart on elektrooniline kinkekaart (magnetribaga plastikkaart) vääringuga 10, 20, 30 või 50 eurot. Kaarti saab kasutada osalikult või täielikult ostusumma tasumiseks. Kaart on korduvkasutatav kuni kaardil olev summa on otsas. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates kaardi väljastamisest.

Coop Pank

 

Coop Pank sooduspakkumised ja kampaaniad

 

Coop autoloos

Coop loosib iga kuu ühele õnnelikule kliendile sõiduauto Volkswagen Passat. Selleks saavad Coop kliendikaardi kasutajad iga Coopi kaupluses või e-poes kulutatud 50 € pealt järgneva kuu loosimiseks ühe autoloosi pileti.

Loosimises osalemine on automaatne ning kogunenud piletite üle peab arvet arvutiprogramm. Igal kuul alustatakse piletite arvestust uuesti nullist. Eelmisel kuul kogunenud piletite seast loositakse uue auto võitja välja järgmise kuu alguses.

Volkswagen Passat autoloosi kampaanias osalemiseks kontrolli Coopi lehel üle oma personaalsed andmed ning seadistused ja nõustu uute COOP kliendiprogrammi kasutustingimustega, mis on täiendatud ja kaasajastatud vastavalt 2018. aasta mais kehtima hakanud uutele Euroopa Liidu andmekaitsenõuetele.

Coop Panga kaardimakse soodustus Alexelas

Alexela bensiinijaamades Coop Panga kaardiga maksmisel kehtivad Sulle järgnevad soodustused:

Iga liiter kütust vähemalt 2 senti odavamalt. Lisaks saab Alexela tanklatest osta 10% soodsamalt ka sooje toite ning jooke (hot dogid, burgerid, praed, supid, kohvi- tee, ja kakaojoogid).

Tasuta Estraveli Kuldkaart Coop Panga Rändrahnu paketi kasutajale

Aktiivsele, nii Eestis kui välismaal toimetavale kliendile mõeldud pangapakett toob endaga kaasa tasuta Estraveli Kuldkaardi pakkumise, mille abil saad osa hinnasoodustustest Estraveli reisiteenuste ostmisel.

Palju pĂĽsisoodustusi ja partnerite pakkumisi. Kaardiga võib koguda boonuspunkte ning lunastada preemiaid. Kaardi boonuspunkte kasutada ka Finnair Plus’i lojaalsusprogrammis.

Suurematele reisijatele saadetakse ajakiri Traveller tasuta koju. Kõiki kaardiomanikke teenindatakse alati eelisjärjekorras.

Golf X Rae golfiklubi soodustused

Eriti magus pakkumine Coop Panga era- ja ärikliendile. Osta Golf elustiiliks pakett 20% soodsamalt ehk 196 € eest (tavahind 245 €)

Pakett sisaldab 10h golfi algõppe koolitust ja 2h jätkukoolitust. Seal hulgas läbitakse koos isikliku mentoriga 2 x 9 raja mänguringi. Osalejad saavad Green card’i tunnistuse. Varustuse laenutus ja harjutuspallid kohapeal. Lisaks kehtib hooajaline piiramatu mänguõigus kõigil 18 rajal.

Samuti on võimalik osta kõiki teisi Green card’i pakette tavahindadest 15% odavamalt. Coop pangakaardiga tasumisel on varustuse laenutus tasuta. Lisaboonusena hinnad restoranis -10%.

Coop Pank logo
Coop Pank kontaktandmed:
Ettevõte: Coop Pank AS
Telefon: 669 0966
E-mail: klienditugi@cooppank.ee
Aadress: Narva mnt 4, 15014, Tallinn
KodulehekĂĽlg: https://www.cooppank.ee/vaikelaen

Asukoht kaardil: