monefit-logo
Laenud

Monefit ülevaade

Monefit on mugav, mobiilne ja kaasaegne krediidilahendus, mis võimaldab läbi krediidiliini taotleda kiirlaenu summas €50 – €3000. Tegemist on päris erakordse pakkumisega, sest uus klient saab teenuse esimesel kuul täiesti tasuta. Pole vaja maksta lepingutasu ega intressi. Laenuperiood on paindlik. Tagasimakse päev vali ise. Krediidikonto avamine käib digitaalselt. Taotle SMS kiirlaen ID kaardiga.

Nõuded krediiditaotlejale:
Vanus vähemalt: al. 18 eluaastat
Vajalik sissetulek: al. 300 eurot
Alaline elukoht: Eesti Vabariik
Krediidiajalugu: puuduvad maksehäired
Monefit krediidiliini plussid:
✔ Raha laenamiseks pole vaja seada tagatist
✔ Lisaraha alati nupuvajutuse kaugusel
✔ Puudub kuu- või haldustasu, lepingutasu €0
✔ Intress ainult kasutatud krediidilimiidilt

Monefit krediidiliin on Sinu digitaalne rahakott, mis võimaldab saada vajamineva summa avatud krediidiliini ulatuses just siis kui seda parasjagu vajad. Raha saamiseks saada vastavasisuline sooviavaldus SMS-iga, nutitelefoni ÄPIst või internetis Monefit’i koduleheküljel aadressil https://www.monefit.ee/.

 

Monefit krediidikonto (krediidiliin)

 

Krediidiliini tööpõhimõte

Monefit krediidiliini tööpõhimõte on sarnane kõigi teiste turul pakutavate krediidikontodega. Krediidikonto avanud kliendid saavad määratud krediidilimiidi ulatuses raha igal ajal kasutusse võtta. Vaba krediidi maht sõltub sellest, kui palju on krediiti parasjagu kasutatud ja kui palju on raha kuumaksetena tagasi makstud. Samuti ka Monefit krediidiliinil – saadaolevad vahendid suurenevad ja vähenevad dünaamiliselt vastavalt kasutatud osale ning tehtud tagasimaksetele. Korduval laenamisel ei ole tarvis uut laenulepingut sõlmida.

Krediidikonto esmakordne avamine

Uuele kliendile krediidikonto avamine toimub koos laenutaotluse esitamisega 2 in 1. Vali omale mõistlik laenusumma ning liigu edasi samm sammult. Konto loomise käigus tuleb krediidiliini kasutamise tingimustega tähelepanelikult tutvuda ja nendega nõustuda. Vajalik on ühekordne isikusamasuse tuvastamise protsessi läbimine ja lepingu allkirjastamine (ID-punktis või digitaalselt ID-kaardiga). Pärast lepingu kinnitamist on krediidikonto avatud ja kasutamiseks valmis.

Krediidiliimiidi ülempiir

Monefit pakub krediidiliini summas kuni 3000 eurot. Krediidilimiidi ülempiir sõltub taotleja personaalsest krediidivõimekusest. Esmane krediidivõimekuse kiiranalüüs tehakse ära krediidikonto avamise faasis. Krediidivõimekuse kontrolli tegemiseks kasutatakse tänapäeval peamiselt internetipankade kontoväljavõtteid ja päringuid avalikesse ning ettevõttesisestesse maksehäirete inforegistritesse. Kliendile saadaoleva krediidi ülempiir võib olla madalam kui suurim esialgu välja pakutud laenusumma. Samas lubatakse eeskujuliku maksekäitumisega lojaalsetele ning ennast tõestanud klientidele võimalust krediidilimiiti tõsta.

Isikutuvastamine Monefit’is

Eestis kehtivad rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadused nõuavad, et kõik esmakordsed kliendid end Monefit’i esindustes või Omniva postkontorites ühekordselt identifitseeriks. Praktikas saab isikutuvastust teha kahel erineval viisil – traditsiooniliselt koos isikut tõendava dokumendiga kontorisse kohale minnes või kaasaegselt ning 100% digitaalselt ID-kaardi abil. Traditsioonilise isikutuvastuse tegemiseks tuleb minna ID-Punkti. ID-punktide hulka loetakse Monefit’i esindused ning Omniva postkontorid, mis pakuvad isikutuvastusankeedi allkirjastamise võimalust. Kiirem ja mugavam on aga digitaalne isikutuvastus, mille saab ära teha kodust lahkumata otse internetis. Digitaalse isikutuvastuse tegemiseks sobib kasutada ID-kaarti ja Mobiil-ID või Smart-ID online lahendusi.

Minimaalne tagasimakse

Krediidiliini kasutamisel koostatakse kliendile maksegraafik, mille tagasimaksete suurus on igakuiselt kahanev. See tähendab, et varasemad kuumaksed on suuremad kui nendele järgnevad maksed. Minimaalsete tagasimaksete suurust ja makseperioodi arvestatakse jooksvalt taskukohasemaks, nõnda et laenukohustuse jääk ning tagasimaksete suurus säiliks alati mõistlikes proportsioonides. Monefit ei lase laenuperioodil venida liiga pikaks, üritatakse leida optimaalne laenukoormus nii laenu hinna kui targalt laenamise vaatenurgast. Täpsed detailid tuuakse välja krediidi teabelehes, millega saate tutvuda laenutaotluse esitamisel. Alusta siit.

Kasutatud krediidi ennetähtaegne tagastamine

Monefiti krediidilimiidi kaudu võetud laen on paindliku laenuperioodiga. Eelnevalt mainitud minimaalne tagasimakse on just nimelt minimaalne nõutud summa, mis tuleb igakuiselt tasuda. Alati saab tagasi maksta rohkem. Laenusumma võib ennetähtaegselt osaliselt või täielikult tagastada. Mida kiiremini seda teha, seda väiksemad on laenuga kaasnevad kulutused. Krediiditasu tuleb maksta vaid perioodi eest, mil summa on sinu kasutuses.


Monefit rahastab kõik Sinu soovid.
Monefit logo
Monefit kontaktandmed:
Ettevõte: Monefit Estonia OÜ
Telefon: 6 888 222
E-mail: info@monefit.ee
Aadress: Lõõtsa 5, 11415, Tallinn
Kodulehekülg: https://www.monefit.ee/

Asukoht kaardil: