TF Bank logo
Laenud

TF Bank laenud: väikelaen, järelmaks ja autolaen eraisikutele

TF Bank pakkumiste hulgast leiad väikelaenu, autolaenu ja järelmaksu eraisikutele €500 kuni €20000. Laenuperioodi pikkus on 1 kuni 7 aastat. Intress alates 7.9-9.9% aastas.

Nõuded pangalaenu taotlejale:
• Vanus vähemalt: 22 eluaastat
• Minimaalne sissetulek: ametlik palk või pension
• Alaline elukoht: Eesti Vabariik
• Maksekäitumine: ei ole maksehäireid
TF Bank väikelaenu eelised:
âś” Laen on ilma tagatiseta
âś” Vastus laenutaotlusele kohe
✔ Selged ja läbipaistvad tingimused
âś” Raha kasutamine piiranguteta

Ettevõttest

TF Bank on 1987. aastal Rootsis asutatud pank, mis tegutseb meie kohalikul turul TF Bank AB Eesti filiaali kaudu. Oma tegevuses keskendub pank erakliendi tarbimislaenudele, mida pakutakse läbi kaasaegse IT keskkonna jõuetekohasel, lihtsal ja paindlikul viisil.

Inimlik lähenemine arvestab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustega. Laenuotsuseid menetletakse kiiresti ning lepingutingimused on üheseltmõistetavad ja selgesti arusaadavad. Puuduvad lisatasud laenu ennetähtaegsel tagastamisel, maksepuhkuse vormistamisel või laenuperioodi muutmisel.

TF Bank väikelaen

TF Bank autolaen

TF Bank pakub mõistlikule inimesele mõistlikku autolaenu. Sõiduk kuulub kohe kliendile, mitte pangale. Sissemakset ei ole vaja ning kaskokindlustuse sõlmimine on vabatahtlik. Eelisena toome välja laenulepingu kohese allkirjastamise võimaluse, mida saab teha pärast taotluse positiivset eelotsust. Boonusena võib soovi korral auto väikelaenu ilma lisakuludeta ennetähtaegselt tagastada (teised järelmaksu pakkujad nõuavad selle eest päris kopsakat tasu). Taotlejalt oodatakse vanust vähemalt 22 eluaastat ning pĂĽsivat ametlikku sissetulekut isiklikule pangakontole. Laenusumma makstakse välja lepingu lõplikul kinnitamisel. Laenuleping on kehtiv pärast isikutuvastuse läbimist veebikaamera vahendusel Veriff’is või DPD-kulleri kaudu.


TF Bank autolaen

TF Bank järelmaks

Juhul kui klient vajab raha konkreetse ostu jaoks, pakub TF Bank oma koostööpartnerite kauplustes ka järelmaksuga ostlemise võimalust. Järelmaksulepingu sõlmimiseks pöördu klienditeenindaja poole. Erinevalt väikelaenust peab järelmaksu taotlemiseks olema ainult 18-aastane. Vastuse taotlusele saab kohe. Taotlejal on vajalik on ka püsiv sissetulek ning varasem korrektne maksekäitumine. Järelmaksu lepingutasu liidetakse kauba maksumusele ning edaspidi toimub kogusumma osamaksete tasumine igakuiselt väljastatava arve alusel. NB: ära unusta kaasa võtta isikut tõendavat dokumenti!

TF Bank logo
TF Bank kontaktandmed:
Ettevõte: TF Bank AB Eesti Filiaal
Telefon: 880 3210
E-mail: info@tfbank.ee, kinnisvaralaen@tfbank.ee
Aadress: Postkast 1201, Pallasti 28, 10001, Tallinn
KodulehekĂĽlg: https://tfbank.ee

Asukoht kaardil: