Autod järelmaksuga

Auto ostmiseks järelmaksuga pakutakse kahte liiki finantseerimisvõimalust, milleks on autolaen ja autoliising. Meie lehelt leiad Sulle huvipärased auto järelmaksu pakkujad, kui soovid endale või oma firmale soetada uut või vähe kasutatud autot ning tasuda sõiduki eest osade kaupa pikema perioodi vältel.

Mis on autolaen?

Autolaen on sihtotstarbeline tagatiseta väikelaen, millel on soodsamad tingimused kui tavapärasel tarbimislaenul. Auto väikelaen sobib nii uute kui kasutatud sõidukite ostmiseks oma vabal valikul. Laenu abil saad soetada näiteks kasutatud auto otse omanikult ja katta sõiduki omandamisega kaasnevad kulutused. Lisaks sõiduki ostu finantseerimisele võib raha kasutada auto remondiks, lisavarustuse hankimiseks, tehnoülevaatuse- ja hoolduskulude eest tasumiseks jms. Autolaenud sobivad kliendile, kes soovib autot osta ilma sissemakseta ning eelistab pigem kasutatud autot, mis jääb odavamasse või keskmisesse hinnaklassi. Neile tehtavad liisingupakkumised on tavapärasest kõrgema intressiga ning autolaenu kasutamine tuleb hinna poolest mõistlikum.

Mis on autoliising?

Autoliising on järelmaks kindla välja valitud auto soetamiseks või kasutamiseks vastavalt eelistatud liisingutüübile: kapitalirent või kasutusrent. Esimesel juhul saad liisinguperioodi lõpus sõiduki omanikuks. Teisel juhul võid perioodi lõpus sõiduki tagastada, kasutuslepingut pikendada, vahetada vana auto uue vastu või soovi korral isegi omale armsaks saanud sõiduki jääkväärtusega välja osta. Autoliisingu kasutamine sobib paremini uutele sõidukitele, sest uute autode liisingupakkumiste intressimäärad on soodsamad kui kasutatud autode liisingutel- ja laenudel. Erinevalt auto väikelaenust, vajab liising tavaliselt ka omaosalust alates 10 %.

Autolaenud

✔ Auto kuulub soetamise hetkest kohe kliendile, mitte krediidifirmale.
✔ Osta sobiv sõiduk 0% sissemaksega ehk ilma omafinantseeringuta.
✔ Autolaenu summad on vahemikus 300 eurot kuni 25 000 eurot.
✔ Tagasimakse perioodiks saab vabalt valida üks kuni seitse aastat.
✔ Kaskokindlustus on laenuga ostetud autole vabatahtlik – otsusta ise!

Autoliisingud

✔ Sõiduk kuulub kuni viimase osamakse tasumiseni liisingufirmale.
✔ Sõiduki ostuks liisinguga on vaja omafinantseeringut alates 10%.
✔ Finantseeringu suurus on maksimaalselt kuni 90% auto väärtusest.
✔ Liisinguperioodi pikkus on alates kuuest kuust kuni kuue aastani.
✔ Kaskokindlustus on uute sõidukite liisimisel tavaliselt kohustuslik.

Auto järelmaksu pakkujad

Bigbank autolaen

Oma klientidest hooliv pank pakub väikelaenu auto ostuks Eesti ühe soodsaima intressiga. Bigbank’i autolaen sobib suurepäraselt isikliku sõiduvahendi soetusmaksumuse-, lisavarustuse- ja remondikulude finantseerimiseks ning seda ilmestab ka asjaolu, et ta on meie kundede esimene ja eelistatuim valik. Taotleja võib laenatud summa ulatuses osta ükskõik missuguse auto ning ta saab seda teha ilma tagatiseta ja sissemakseta. Ostes Bigbank’i autolaenuga sõiduki, saab end kohe pärast auto ostu maanteametis ka sõiduki omanikuks registreerida. Autolaene väljastatakse inimestele, kellel on vähemalt 300 euro suurune netosissetulek ja vanust 20+ eluaastat. Loe edasi »

TFBank autolaen

TF Bank pakub kõigile mõistlikele inimestele 0% sissemaksega autolaenu- ja järelmaksu sõiduki soetamiseks. Sõiduk hakkab kohe pärast ostu kuuluma kliendile, mitte pangale. Sissemakset ei ole vaja ning kaskokindlustuse sõlmimine on vabatahtlik. Panga suureks eeliseks on laenulepingu kohese allkirjastamise võimalus, mida saab teha pärast taotluse positiivset eelotsust. Soodsam ja mõistlikum on leping allkirjastada internetis, kuid nõudlik klient võib autolaenu lepingu allkirjastada ka oma kodus või kontoris (seda saab teha DPD-kulleri vahendusel). Lisaks on võimalik auto väikelaen ilma täiendavate kuludeta ennetähtaegselt tagastada (teised laenu– või liisingupakkujad võivad nõuda selle eest päris kopsakat teenustasu). Autolaenu taotleja peab olema vähemalt 22-aastane ning omama püsivat ametlikku sissetulekut isiklikule pangaarvele. Laenusumma väljamakse tehakse pärast lepingu lõplikku kinnitamist. Loe edasi »

Coop Pank autolaen

Coop Panga autolaenu taotlemine on kiire ja lihtne. Laenuavalduse täitmine on mugav ning pakkumise saab sekundite jooksul. Raha kantakse Sinu pangakontole üle hiljemalt järgmisel pangapäeval. Coop’i autolaen on kõikjal kättesaadav. Taotluse esitamine internetis 24h. Soovi korral on laenutaotluse esitamise võimalus olemas Sulle lähimal asuvas Coopi pangakontoris või kaupluses. Coop Pank on usaldusväärne ja nende kvalifitseeritud töötajad on oma klientide jaoks alati olemas. Coop’ist laenamiseks peab olema vähemalt 21 aastane, stabiilse sissetuleku- ja korrektse maksekäitumisega Eesti Vabariigi kodanik või alalist elamisluba omav isik. Maksimaalse laenusumma suurus sõltub taotleja sissetulekutest ja olemasolevatest kohutustustest. Kui sul jääb kuu lõpus piisavalt raha, teeb Coop Sulle hea autolaenu pakkumise. Loe edasi »

Inbank autolaen

Inbank’ist saab autolaenu taotluse vastuse päris kiiresti. Konkurentsivõimelise intressiga tagatiseta autolaen võimaldab auto eest tasuda järelmaksuga, kuid saada juba ostuhetkest auto omanikuks. Kaskokindlustus soetatud autole ei ole kohustuslik ning selle kasutamise üle otsustad ise. Laenu pakutakse ilmakodanikele, kel on elukogemust vähemalt 21 aastat ning korrektne maksekäitumine. Nõutakse regulaarse igakuise netosissetuleku olemasolu alates 280 eurot. Auto saab pärast raha laekumist kohe välja osta. Ülekanne tehakse SEPA maksena taotleja personaalsele arveldusarvele ühe pangapäeva vältel pärast lepingu jõustumist. Loe edasi »

Mogo autolaen

Mogo kaudu saab auto ostuks vajaliku järelmaksu pakkumise 30 minutiga. Rahastatakse kuni 100% auto hinnast. Mogo autolaen- ja liising sobib nii uutele kui kasutatud sõidukitele. Taotlemine alates 18-eluaastast. Vaata lähemalt https://mogo.ee/.

Autoraha

Credit 24 Autoraha on kõige väiksem sihtotstarbeline autolaen, mis on laenusumma ning väljastamise kiiruse poolest võrreldav kiirlaenuga. Sissemakse 0 eurot, ilma kaskota, saad kohe sõiduki omanikuks. Kiiretele eraisikute väikefinantseeringutele spetsialiseeruva ettevõtte autolaenu pakkumisega saad tutvuda aadressil https://credit24.ee/autoraha/et/.