Mogo logo
Laenud

Mogo ĂĽlevaade

Mogo pakub finantseeringut sõiduki soetamiseks. Minimaalne omaosalus on varasema 10% asemel nüüd 0%. Võite soetada uue sõiduki ilma sissemakseta. Tagasimakseperiood kuni 7 aastat. Fikseeritud intressimäär alates 23.88% aastas. Võimalik laenata raha ka auto tagatisel (tagatiseks sobib igasugune mootorsõiduk). Maksimaalne laenusumma suurus on kuni 100% sõiduki väärtusest.

Mogo laenukalkulaator.Arvuta kuumakse.

 

Ettevõttest

 

Mogo OÜ on üks esimesena Eesti turule sisenenud autolaenu pakkujaist. Nende missiooniks on tuua klientideni kättesaadav finantseerimisvõimalus koos kliendikeskse teeninduse ja ilma liigsete formaalsusteta. Pikaajalistele kliendisuhetele keskenduv ettevõte on tänaseks omandanud üle 100 000 lojaalse kliendi, kes eelistavad kasutada just Mogo teenuseid, sest neil puuduvad varjatud lisatasud ning lepingu sõlmimine on kiire ja lihtne. Ettevõte kasutab jooksvalt klientide tagasisidet ja ettepanekuid, et pakutavaid krediidilahendusi alati paremaks muuta.

Mogo laen auto tagatisel

Tegemist on tagatisega laenuga, mida pakutakse alates 18-aastastele Eesti Vabariigi kodanikele või elamisluba omavatele isikutele. Erasikutel ja firmadele on võimalik võtta auto tagatisel laen kuni 100% sõiduki väärtuse ulatuses. Maksimaalselt on võimalik laenata kuni 10000 eurot. Laenuperiood kuni 84 kuud. Auto jääb Sinu kätte! Esita taotlus https://mogo.ee/.


Mogo laen auto tagatisel (raha auto vastu)

Mogo autolaen & autoliising

Need on laen ja liising auto ostuks. Mogost saavad finantseeringut taotleda nii eraisikud kui ettevõtted. Laenusumma €500 kuni €10000. Tagasimakse tähtaeg kuni 7 aastat. Kaskokindlustuse sõlmimine vabatahtlik. Laenusumma ennetähtaegne tagastamine tasuta. Taotlejalt oodatakse vanust vähemalt 18-eluaastat. Vaata https://mogo.ee/


Mogo autoliisingu videotutvustus

Mogo tagatiseta väikelaen

Mogo pakub ka tagatiseta väikelaenu. Raha saab kätte 30 minuti jooksul. Laenusumma 300 kuni 5000 eurot. Tagasimakseperiood kuni 3 aastat. Laenu saavad taotleda vähemalt 22 aastat vanad Eesti kodanikud või elamisluba omavad isikud. Loe lähemalt https://mogo.ee/.

Mogo logo
Mogo kontaktandmed:
Ettevõte: Mogo OÜ
Telefon: +372 6 888 200
E-mail: info@mogo.ee
Aadress: Pärnu mnt 148, 11317, Tallinn
KodulehekĂĽlg: https://mogo.ee/

Asukoht kaardil: