Inbank laenud: tagatiseta väikelaen ja autolaen kodust lahkumata

Inbank laenud: tagatiseta väikelaen ja autolaen kodust lahkumata
Hinnang: 4.7 (93.16%) 471 häält

Inbank’ist saavad eraisikud taotleda väikelaenu summas €300 kuni €10000. Laenuperioodi pikkus on 6 kuud kuni 6 aastat. Intress alates 12.9% aastas.

Nõuded pangalaenu taotlejale:
• Vanus vähemalt: 21 eluaastat
• Minimaalne sissetulek: 280 eurot
• Alaline elukoht: Eesti Vabariik
• Maksekäitumine: korrektne
Inbank väikelaenu eelised:
âś” Laen on ilma tagatiseta
âś” Vastus taotlusele enamasti kohe
✔ Väga hea intressimäär
✔ Kuni €2000 kodust väljumata

1. Täida laenutaotlus internetis – Kasuta enese identifitseerimiseks ID-kaarti või mobiil ID-d ja logi Inbanki internetipanka sisse. Laenutaotluse esitamisel palutakse täita väljad oma kontaktandmete- ja muu informatsiooniga, mis on vajalik laenuotsuse tegemiseks.

2. Laenulepingu sõlmimine – Esitatud taotlusele saate kohe vastuse, pärast mida pakutakse teile võimalust sõlmida laenuleping. Laenulepingu allkirjastamiseks tuleb samuti kasutada ID-kaarti või mobiil ID-d. Teil on vaja teada oma ID-kaardi PIN2 koodi. Juhul kui peaksite internetis lepingu sõlmimisel ebaõnnestuma, võite seda teha ka Inbanki kontoris kohapeal.

3. Raha kantakse Teie arvelduskontole – Laenulepingu jõustumisel tehakse teie pangakontole ĂĽlekanne hiljemalt ĂĽhe tööpäevaga. Leping on kehtiv, kui olete läbinud isikutuvastuse, mida saate teha veebikaamera abil internetis, Omniva postkontoris või Inbanki esinduses.

Inbank'i laenukalkulaator

Autolaen:
Inbank’i autolaenu taotlusele saab kõige kiiremini vastuse. See võtab aega vähem kui minuti. Osta auto 0% sissemaksega, ilma tagatiseta ja väga hea intressimääraga. Kaskokindlustuslepingu sõlmimise vajaduse ĂĽle saad otsustada ise. Raha kantakse Sinu pangakontole ĂĽhe tööpäeva jooksul pärast lepingu jõustumist. Taotlemiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana korrektse maksekäitumisega Eesti Vabariigi kodanik või elamisluba omav isik, kelle regulaarne netosissetulek on vähemalt 280 eurot kuus.

Inbank väikelaen

Ettevõttest:
Inbanki visioon on olla Eesti panganduse uus särav lugu. Nad usuvad, et klient ei pea enam minema panka, vaid pank peab olema seal, kus klient finantsteenust vajab. Oma hoolikalt valitud pangatooted on toodud klientidele lähedale ja neid üritatakse pakkuda võimalikult hästi.

Futuristlik innovatiivsus ja tulevikupanganduse kõrgelt arenenud it-lahendused on Inbanki poolt realiseeritud juba praegu. Tegemist on ettevõttega, mis on tänases panganduses, intellektuaalsust ning initsiatiivikust väärtustades, eeskujuks ja suunanäitajaks.

Inbank kontaktandmed:
Ettevõte: Inbank AS
Telefon: +372 640 8080
E-mail: info@inbank.ee
Aadress: Niine 11, 10414, Tallinn
KodulehekĂĽlg: https://inbank.ee

Asukoht kaardil: