Bigbank laenud: paindlik väikelaen eraisikule

Bigbank pakub väikelaenu, autolaenu ja refinantseerimist eraisikule summas €500 kuni €25000. Laenuperioodi pikkus on 1 kuni 6 aastat. Intress laenujäägilt alates 9.9% aastas. Lepingutasu €0!*

Nõuded pangalaenu taotlejale:
• Vanus alates: 20 eluaastat
• Minimaalne sissetulek: 300 eurot
• Alaline elukoht: Eesti Vabariik
• Maksekäitumine: eeskujulik
Bigbank väikelaenu eelised:
âś” Laen on ilma tagatiseta
âś” Madalaim intress
✔ 60-päevane rahulolugarantii
âś” Raha kasutamine piiranguteta

Ettevõttest

Bigbank on 1992. aastal Eestis asutatud erakliendi tarbimislaenudele spetsialiseeruv pank, kelle missioniks on avardada inimeste võimalusi elus läbi sujuvate finantsteenuste. Oma visioonis näeb pank end enim soovitud digitaalse finantsteenuse pakkujana.

Tegemist on usaldusväärse ja turvalise pangaga, kes hoolib oma klientidest ning suudab neile pakkuda personaalset ja paindlikku teenust. Kvaliteeti ja suurepärast kogemust kinnitab ka 90% kliendirahulolu. Rohkem kui 80% klientide hinnangul on panga pakkumised head, mis on võrreldes teiste turul tegutsevate krediidiasutustega tõesti ühed parimad.

Bigbank autolaen

Bigbank’i autolaen on mõeldud isikliku sõiduvahendi soetamiseks, mille omanikuks saab vahetult pärast ostu. Auto väikelaenuga võid osta ilma sissemakseta täpselt sellise mootorsõiduki, mida hing ihaldab. Kaskokindlustuse sõlmimise kohustus puudub ning auto registreeritakse kohe taotleja nimele. Laenu saamiseks on vajalik vähemalt 300-eurone kuusissetulek ja vanust vähemalt 20 aastat. Ăśle 7000-euroste laenude puhul võidakse nõuda laenule eraisikiust käendajat. Ăśldiselt pakutakse rahuldava majandusliku seisuga inimesele auto väikelaene ilma mingisuguse tagatiseta. Laenuotsuse tegemisel arvestatakse kliendile mõistlik laenukoormus. Soovitame taotleda ainult minimaalset vajaminevat summat.

Kampaaniad

Bigbanki tooteportfellist leiad ka jõulukuul laenu iga suure plaani teostamiseks! Kas Sul on otsene vajadus, mis ei kannata täna enam oodata? Või soovid hoopis teoks teha mõne ammuse unistuse? Siis on mõistlik mõelda Bigbankile. Väikelaenul on kuni 16.12.2018 lepingutasu 0 €!

Bigbank logo
Bigbank kontaktandmed:
Ettevõte: Bigbank AS
Telefon: +372 731 1333
E-mail: info@bigbank.ee
Aadress: Riia 2, 51004, Tartu
KodulehekĂĽlg: https://bigbank.ee

Asukoht kaardil:

Bigbank laenud: paindlik väikelaen eraisikule
Hinnang: 4.9 (97.19%) 526 häält