kiirautolaen logo
Laenud

Kiirautolaen ülevaade

 

Kiirautolaen kiirlaen auto tagatisel

 

Kiirautolaen pakub 30-minutiga või kiiremini auto tagatisel laenu. Kogu tehing vormistatakse 2 jooksul (kiiremini ja lihtsamalt kui pangas). Sõidukit saate ise edasi kasutada. Laenu saab taotleda kui sõiduk on registreeritud taotleja nimele või liisingust on tasutud vähemalt 75% auto maksumusest. Samuti ei tohi tagatiseks seatav sõiduk olla mujal panditud. Laenusumma algab 300 eurost. Maksimaalne võimalik laenusumma on kuni 90% sõiduki maksumusest. Taotle kiireim laen auto tagatisel leheküljel https://kiirautolaen.ee.

 

Kiirautolaenu auto refinantseerimine

 

Juhul kui tahate osta uut autot, kuid Teil on praegu mõni olemasolev laenukohustus – näiteks hetkel kasutuses oleva auto laen või liising, pakub Kiirautolaen erilist teenust – laenu refinantseerimist. Auto refinantseerimise eesmärk on lihtsustada järelmaksuga ostetud auto vahetamise protsessi. Autolaenu refinantseerimisprogrammi raames tasutakse muudes krediidiettevõtetes võetud autolaenud või -liisingud, misjärel väljastatakse Teile uus laen järgmise sõiduki ostuks. Samal ajal vormistatakse Teie vana kasutatud auto trade-in meetodiga uue auto ostu ettemaksuks. Uut laenu kasutatakse osaliselt ka vana laenu jäägi katteks. Vaata lähemalt https://kiirautolaen.ee.

 

Kiirautolaen autoliising:

 

Teie päev peab algama rõõmuga ja lõppema rahuga. Isegi väike probleem hommikul võib muuta Teie meeleolu terveks päevaks. Ole oma autos kindel. Kui Te väärtustate enda aega ja mugavust, siis pöörduge Kiirautolaenu poole. Saate juba tänasest sõita ringi oma unistuse autoga, sest lepingu vormistamine võtab kõigest 30 minutit. Kui te olete sobiva auto juba valinud, on Kiirautolaen nõus maksimaalse kiirusega finantseerima uue auto ostu. Teil on kõigest vaja täita avaldus veebileheküljel https://kiirautolaen.ee ja laenuspetsialist võtab teiega peatselt ühendust.

 

Klientide kogemused

 

Ettevõtja Tomas oli mitu aastat oma autoäriga tegelenud, kuid asjade kulg ei läinud nii kiiresti kui ta oleks soovinud. Kõik autopargi sõidukid olid oma aja ära elanud ning roostetasid. Tomas pöördus Kiirautolaenu poole, kust leidis ruttu vajamineva rahasumma. Ta kasutas võimalust oma autoparki värskendada, vahetades kõik sõidukid uute vastu. Tema firma tulud kahekordistusid.

Maria vajas oma töös isiklikku sõiduvahendit. Raskete olude tõttu oli tema praegune sõiduk omadega täiesti läbi ning sellega ringi rallimine suisa eluohtlik. Ta otsis interneti teel laenupakkumisi ja leidis kiirautolaenu lehekülje, kust sai uue auto ostmiseks vajaliku laenusumma kiiresti ning suurema peavaluta.

 

Dmitril tekkis ootamatult hambavalu, mis muutus aegamisi väljakannatamatuks. Kui ta lõpuks lahendust otsis, võtsid hambaravikliinikute hinnakirjad tal ehmatusest jalad nõrgaks. Õnneks töötab mees taksojuhina ja leidis kiirautolaen.ee-st auto tagatisega laenu abil vajaliku summa, et hädavajalike raviprotseduuride eest tasuda. Ta jäi oma valikuga väga rahule – auto jäi tema kätte ja hammas sai parandatud.

 

Tingimused

 

Tagatise turuhind määratakse laenupakkuja poolt. Laenu tagatis jääb hoiule laenu väljastaja juurde ning tagatise turvalisuse eest hoolitseb palgatud turvafirma. Laenupakkuja ei vastuta pandiks jäetud esemeste eest juhul kui kahjustused on tekkinud laenuperioodi vältel põhjustatud seadusemuudatustest või riigiorganite otsustest, politsei tegevusest ja sõjast, blokaadist, maavärinatest või muu vääramatu jõu iseloomuga nähtuste ilmnemisest.

Laenulepingu tähtajaks on 1 päev kuni 3 aastat. Mõlema poole vahelisel kokkuleppel on võimalik tähtaega pikendada. Leping jõustub allkirjastamise hetkest ning kehtib võlgnevuste tasumiseni või lepingus sätestatud lõppemise tähtajani. Juhul kui laenu saaja kohustused täitmata jätab, jätab laenu pakkuja endale õiguse realiseerida tagatisvara turuväärtusega ja kasutada saadud summat võlgnevuse kustutamiseks.

Laenatava summa suurus määratakse krediidiandja poolt. Summa täpne suurus sõltub tagatiseks jäetava vara seisukorrast ja vara turuhinnast. Laenusummad jäävad vahemikku 300 kuni 30000 eurot. Summa ülempiiriks on 90% tagatiseks jäetava vara väärtuseks. Väärtuse suuruseks on vara kiirmüügihind. Laenuvõtja kohustus on kanda kõik laenuga seotud kulutused. Vastavad summad arvestatakse vajadusel väljastatavalt laenusummalt maha. Piisava tagatise korral pakutakse võimalust taotleda lisalaenu.

Laenu pakutakse eraisikutele ning ettevõtetele, kel on võimalus seada auto, mikrobuss või muu sõiduk laenu tagatiseks. Taotlemisel on vajalik isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart) ning sõiduki dokumendid. Autolaenu taotleja peab olema vähemalt 18 aastat vana.

Laenule sätestatav intressimäär oleneb laenatava summa suurusest, makseperioodist ning tagatisvara väärtusest. Suurema summaga laenud on madalama intressiga kui väiksemad summad. Alates 6000 eurost sõltub intressimäär pooltevahelisest kokkuleppest (väiksemad summad hinnakirja alusel). Intressi arvestatakse alates laenulepingu jõustumisest.

 

Ettevõttest

 

Kiirautolaenu taga peituv ettevõte Invest in OÜ alustas tegevust juba 1997. aastal. Mõned aastad hiljem sõlmiti ühena esimestest Eestis autolaenu leping. Ettevõtte väärtustab kiirete ja mugavate laenutingimuste pakkumist finantseeringut vajavatele klientidele. Nende eesmärk on tuua inimeseni töökindel teenus ning aidata saavutada oma partnerite eesmärgid.

kiirautolaen logo
Kiirautolaen kontaktandmed:
Ettevõte: Invest In OÜ
Telefon: +372 555 166 82
E-mail: info@kiirautolaen.ee
Aadress: Madara 31, 10613, Tallinn
Kodulehekülg: https://kiirautolaen.ee
Asukoht kaardil: